33-335 Nawojowa, ul. Krańcowa 4
Pn-Pt: 7:00 - 18:00, Sb. 7:00-16:00
 
Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna Firma
A A A

O firmie

Z Wami już od ponad 15 lat

 

FIRMA CUKIERNICZO-GASTRONOMICZNA ''GRZEŚ'' RENATA ZĄBER I GRZEGORZ ZĄBER istnieje od 1999 roku. Działa w nowowybudowanym zakładzie produkcyjnym położonym w Nawojowej 594 na trasie Nowy Sącz - Krynica-Zdrój. Na przestrzeni swojej działalności firma rozwija się zarówno pod względem wielkości i różnorodności asortymentów jak i technologicznym. Marka wyrobów zakładu jest powszechnie znana nie tylko w województwie małopolskim, ale także w innych województwach na terenie kraju.

 

 

Firma oferuje Państwu szeroką gamę wyśmienitych wyrobów cukierniczych i gastronomicznych: - ok. 300 rodzajów ciast i ciasteczek - ok. 100 wyrobów garmażeryjnych. Odbiorcami produktów jest sieć sklepów detalicznych, hurtownie oraz pozostali klienci poprzez realizację zamówień telefonicznych i internetowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się sprzedaż bezpośrednia w sklepie firmowym na terenie zakładu. Niezmiennie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi. Cieszą się dużym popytem z uwagi na stosowane receptury oparte wyłącznie na naturalnych surowcach i składnikach takich jak: twaróg, śmietana, mleko, masło, owoce. Zakup w bardzo dużych ilościach naszych tortów, ciast i innych słodkości na wesela, komunie, imprezy okolicznościowe, przyjęcia biznesowe, itp. - zmobilizowały nas do poszerzenia działalności gospodarczej o usługi gastronomiczne. Świadczymy kompleksowe usługi polegające na przygotowywaniu i dostarczaniu żywności klientom indywidualnym i zbiorowym.

 

 

Zapewniamy w pełni fachową obsługę, miłą atmosferę oraz wszelką pomoc przy doborze menu. Imprezy realizowane przez firmę na długo pozostają w pamięci gości, co przekłada się na pozyskiwanie ciągle nowych klientów. Z uwagi na stały wzrost produkcji, poszerzanie produkowanych asortymentów i duży popyt na świadczone usługi gastronomiczne podjęliśmy decyzję o rozbudowie i modernizacji w latach 2009 - 2010 istniejącego zakładu produkcyjnego: rozbudowa hal produkcyjnych wyposażonych w nowoczesne parki maszynowe z automatyzacją podstawowych procesów technologicznych, nowocześnie wyposażony dom weselny do 250 osób do organizacji imprez okolicznościowych. Firma prowadzi również działalność charytatywną zaopatrując nieodpłatnie w słodkości wiele potrzebujących instytucji i organizacji.

 

Nowości

Nowe smaki i kombinacje

Niezmiennie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi. Cieszą się dużym popytem z uwagi na stosowane receptury oparte wyłącznie na naturalnych surowcach i składnikach takich jak: twaróg, śmietana, mleko, masło, owoce.

Zobacz więcej
 
Zobacz również

Copyright Firma Cukierniczo-Gastronomiczna GRZEŚ. Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: iPolska.com.pl
Kontakt
+48 (18) 445 72 81
biuro@cukierniagrzes.pl
33-335 Nawojowa, ul. Krańcowa 4
www.cukierniagrzes.pl